Atsiliepimai

Vaida Kalpokienė

Per gyvenimą teko daug mokytis įvairių dalykų, bet ne visi sutikti mokytojai buvo Mokytojai. Simonas yra Mokytojas. Aš labai džiaugiuosi jį suradusi interneto platybėse ir pasirinkusi kartu žengti į anglų kalbos pasaulį. Nelengva, net kiek baisu pradėti mokytis naujos kalbos, bet Simonas mokė labai jautriai ir kantriai, nuo pat pradžių palaikydamas ir nuramindamas kai nieko nesuprasdavau, paskatindamas imtis sunkesnių užduočių, atverdamas begalines galimybes mokytis kalbos visur ir naudojant įvairius būdus. Filmai, dainų tekstai, laidos, naujienos, eilėraščiai, knygos, atsitiktiniai pokalbiai su gatvėje sutiktais užsieniečiais, pasiruošimai pranešimams, nuotraukų ir žodžių apibūdinimai, kelionių įspūdžiai, laiškai… Džiaugiuosi atsiradusiu įpročiu vis pasiklausyti BBC žinių ir tuo, kaip dabar galiu kalbėti ir rašyti anglų kalba.

Jei ieškote Mokytojo, puikiai išmanančio savo darbą ir svarbiausia dirbantį su malonumu – kviečiu kreiptis į Simoną, jis žino kaip mokyti anglų. Sėkmės ir smagių atradimų su Simonu!

2022-09-01 | Paslauga atlikta: 2022-09

Elia Lyskoit
Atėjau pas Simoną pagerinti savo anglų kalbos įgūdžius, bei atsikratyti baimės kalbėti angliškai. Mokiausi nuotoliniu būdu. Pamokos ne tik padėjo patobulinti kalbą, bet ir bendrai praplėtė akiratį. Simonas yra puikus anglų kalbos mokytojas ir žmogus, turintis įvairių žinių bei patirties.
2022-08-22 | Paslauga atlikta: 2022-05

Ponas Andrius
Puikus mokytojas su „jokios lietuvių kalbos” mokymo metodu. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai į šį metodą, bet po pusmečio dingo visos baimės nesusikalbėti angliškai ypač kalbant telefonu.
REKOMENDUOJU!!!
2022-08-17 | Paslauga atlikta: 2022-08

Suzana Kukytė
Puikus mokytojas! Pamokos pas Simoną man padėjo sustiprinti kalbėjimo įgūdžius ir žodyną. Kiekviena pamoka įdomi: kalbame skirtingomis ir aktualiomis temomis. Laikas praeina nepastebimai, o rezultatas džiuginantis. Pamokų metu išmokau ne tik anglų kalbos, bet ir praplėčiau savo žinias. Be to, tai puiki alternatyva taupantiems laiką: galima mokytis nuotoliniu būdu per Skype.
Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Simoną. Visiems rekomenduoju!
2022-08-11 | Paslauga atlikta: 2022-08

Andrius VZ033
Atėjau į Simono pamokas pagerinti savo kalbėjimą angliškai. Kaip tik tai ir gavau ko tikėjausi.
Jokių nuobodžių testų ar gramatikos vingrybių. Tik kalbėjimas ir klausymasis. Būtent tai, kas ir buvo reikalinga.
Akivaizdžiai pastebiu savyje augantį pasitikėjimą kalbant angliškai.
Ačiū!
2022-08-10 | Paslauga atlikta: 2022-07

Lina Stumbryte
Nuostabus mokytojas, rekomenduoju 100%. Pamokos visada būna labai įdomios ir aiškios.
2022-08-08 | Paslauga atlikta: 2022-08

Tom Sokolovic
Rekomenduoju visiems Simoną kaip anglų kalbos mokytoją. Jo mokymo metodas ir pateikta medžiaga labai lengvai įsisavinama, pamokos praeina greitai ir naudingai. Jaučiamas atsidavimas darbui.
Suteiktų paslaugų kokybę vertinu labai gerai.
2022-05-02 | Paslauga atlikta: 2022-05

Dovilė Sukavičė
Į kiekvieną anglų kalbos pamoką skubu su džiaugsmu! Pamoka su mokytoju Simonu yra nauji atradimai. Ar žinote, kuo žymi Leičester miestelio automobilių parkavimo aikštelė, kur giliausiai paniro povandeninis laivas, kur didžiausia šviesos tarša? Visus šiuos faktus atradau anglų pamokoje.
Po pusės metų, mokinantis anglų kalbos, išsivystė pasitikėjimas savimi, gavau darbo pasiūlymą tarptautinėje kompanijoje. Dėkui Simonai už tikėjimą ir jūsų pastangas!
2022-03-31 | Paslauga atlikta: 2022-02

Наталия Михайлюк
Очень долго искала преподавателя по английскому и после рекомендаций моего сына обратилась к Симонасу – УЧИТЕЛЬ в полном смысле этого слова , советую от всего сердца .
2022-02-13 | Paslauga atlikta: 2022-02

grazus vardas
Džiaugiuosi atradusi šį mokytoją ir šias anglų pamokas. Rekomenduoju šiuos kursus, nes mokymai organizuojami lanksčiai, dinamiškai, anglų kalba gvildenamos įvairios temos, atsižvelgiant į mokinio pasirengimo lygį ir poreikius, paaiškinamos kalbos ir gramatikos taisyklės. Mokymuose dirbama mažose grupelėse, arba individualiai, todėl kiekvienam mokiniui suteikiamas asmeninis dėmesys, pateikiami pastebėjimai ir rekomendacijos tolesniam tobulėjimui ir praktiniam darbui.
2022-01-27 | Paslauga atlikta: 2022-01

Vitalis Matulevicius
Atėjau pas Simoną nemokėdamas nei rašyt nei skaityt nei kalbėt angliškai. Praktiškai 1 balas iš dešimties. Po nepilnų 3 mėnesių užsiėmimų bei savarankiško daug maž pastovaus darbo savo mėgiamą Stiveną Kingą skaitau originalo kalba 🙂 (aišku pasinaudodamas kartais reikšmių žodynu, bet ne versdamas!!!). Taip pat daug įdomiau žiūrėti filmus originalia anglų kalba (kol kas su ANGLIŠKAIS subtitrais, bet… 🙂 ) Labai rekomenduoju. Puikus, kantrus, dėmesingas bei kvalifikuotas mokytojas!
2022-01-03 | Paslauga atlikta: 2019-12

Tomas
1/31/2012 12:29:08 PM
Lankiau šias pamokas. Geras ir draugiškas mokytojas. Kalba tobulėja greitai.Rekomenduoju.
Karolis
1/31/2012 10:26:51 PM
Rekomenduoju. Labai jauki atmosfera, puikios anglų kalbos bendravimo pamokėlės ne tik pradedantiesiems, bet ir pažengusiems. Draugiškas bendraujantis mokytojas. Linkėjimai!
LAURA
1/31/2012 11:40:38 PM
Lankiau šias anglų kalbos pamokėles. Ir galiu pasidalinti savo patirtimi ir pastebėjimais. Dėstytojas kuo imanydamas stengiasi suteikti puikią atmosferą mokymuisi. Jaukumo pojutį sukelia pamokos pradžioje šiltos arbatos puodelis. Norima pasiekti kuo jaukesnės, jokių suvaržymų aplinos, jog būtų lengviau bendrauti grupelėje. Kalbėti galima apie viską: pradedant nuo kiek šaukštelių reikia cukraus į arbatą iki aiškinimosi kaip pasirašyti sutartį. Žinoma, mes pamokose ne tik plepėjom, bet mokėmės pagal parinktą studijų planą ir atsiradus neaiškumų gramatikoje – g i l i n d a m i e s i aiškinomės.
Valdas
2/2/2012 2:50:15 PM
Galiu tik pritarti išsakytai nuomonei apie mokymosi atmosferą, kurioje jautiesi kaip namie arba lyg būtum su savais draugais. Skirtumas tik tas, kad apie viską (beveik 100%) kalbama angliškai. Šia kalba ir kitomis priemonėmis (pvz. piešiniais) paaiškinami ir nauji nežinomi žodžiai, gramatikos taisyklės ir pan. Manau, tai labai priartina prie gyvenimiškos situacijos, kai tenka atsidurti kitakalbėje aplinkoje. Manau, kad nelabai korektiška kalbėti apie tiesioginę kursų įtaką galutiniam rezultatui, nes pats rezultatas labai smarkiai priklauso nuo besimokančiojo pastangų ir noro.
Egidijus
3/7/2012 9:57:19 PM
Aš taip pat lankiau šias pamokėles ir galiu tik teigiamai atsiliepti apie visą mokymąsi. Visų pirma yra labai gerai, kad VISŲ pamokų metu yra stengiamasi bendrauti tik angliškai, tai padeda viso mokymosi metu pilnai pasinerti į anglų kalbą. Antra, yra sudaroma labai jauki ir paprasta atmosfera su puodeliu arbatos, kas mano nuomone tikrai „sulaužo” visus bendravimo barjerus, jei tokių ir būna. Ir trečia, kas jau ir buvo paminėta, tikrai yra atsižvelgiama į iškilusius neaiškumus ir čia pat viskas išsiaiškinama vietoje. Tikrai rekomenduoju.
Julija
4/3/2012 6:54:45 PM
Tikrai verta lankyti šias pamokėles. Lankiau ir likau labai patenkinta buvusia atmosfera – labai draugiškas ir malonus dėstytojas, puikiai išmanantis savo darbą, stengėsi visais įmanomais būdais paaiškinti viską ko nesupranti iki pat smulkmenų. Bendravom vien tik angliškai, tik pertraukos metu jau galima buvo pasikalbėt lietuviškai,o po pertraukėlės vėl pasinerdavom į anglų pasaulį.
Kai stengiesi ir dedi pastangas bent kiek pasigerint savo anglų kalbos žinias – viskas yra įmanoma, tai sakau, nes po šių paskaitų lankymo, anglų kalbą pažinau geriau ir plačiau. Lankykit visi ir tikrai nepasigailėsit, kad ėjot būtent pas Simoną. Ačiū.
Darius
4/21/2012 10:20:25 PM
Simonas ne tik puikus savo darbo srities profesionalas, bet ir geras psichologas, besistengiantis pazinti ir suprasti kiekviena savo mokini, pastebebeti ne tik kiekvieno trukumus, bet ir privalumus. Karta apsilankius Simono pamokoje – sustoti jau, manau,nenoresi…
Jevgenija
5/14/2012 8:57:50 PM
Pradėjau lankyti šį kursą, norėdama patobulinti šnekamąją anglų kalbą. Po kurio laiko pradėjau jausti progresą, žodžiai ateina daug lengviau, žodynas turtėja, daug lengviau suprasti kalbą iš klausos. Baigiau pre-intermediate kursą, atsiradus galimybei toliau tęsti kursus taip ir padariau. Mano manymu puikus mokymo kokybės, draugiškos atmosferos ir prieinamos kainos derinys.
Jolita
6/27/2012 10:14:23 AM
Labai profesionalus dėstytojas, duodantis daug naudingų patarimų, kaip greičiau įsiminti ir suprasti anglų kalbą pradedančiajam. Mažos grupelės leidžia visiems vienodai dalyvauti pamokoje. Tikrai rekomenduoju.
Andžela
7/1/2012 9:35:10 AM

 • Bendravimas per pamokas tik angliškai;
 • Įdomios temos;
 • Galimybė daug kalbėti, diskutuoti, lavinti šnekamosios kalbos įgūdžius;
 • Malonus dėstytojas, visada vaišinantis arbata;
 • Mažos grupės.
  Šios anglų kalbos pamokos tikrai nenuobodžios! Esu tikrai patenkinta 🙂
  Ieva
  7/24/2012 7:45:00 PM
  Ilgai svarsčiau, ar apskritai verta pradėti lankyti užsienio kalbos kursus, nes apie juos esu girdėjusi ir ne pačių geriausių atsiliepimų. Vis dėlto iš daugelio išsirinkau „Anglų pamokėles“ ir tikrai nepasigailėjau. Į pamokėles visada eidavau tikrai su mielu noru, nes čia gaudavau ne tik man reikalingų žinių, bet ir pasisemdavau geros nuotaikos. Dėstytojas iš tiesų labai malonus, tolerantiškas, visapusiškai apsišvietęs. Labai patiko, kad pamokėlėje negalėjau nė žodžio ištart lietuviškai, taip įpratau iš esamo žodžių bagažo bandyti išreikšti visas savo mintis angliškai. Beje, dėstytojas mielai pasidalino naudingais patarimais, kaip toliau savarankiškai tobulėti. 🙂 Trumpai tariant – likau viskuo patenkinta! 🙂
  Natalija
  8/29/2012 10:38:56 AM
  Didelis Aciu destytojui, Simonui, uz puiku kalbos destyma.Rekomenduoju.
  Gytis
  8/29/2012 11:11:00 PM
  Didelis Aciu, mokytojui, Simonui uz puiku anglu kalbos destyma. Tikrai ne kiekvienas mokytojas per menesi paruos vaika egzaminui.Su pagarba, Gytis (mokinys).
  Asta
  9/11/2012 1:22:27 PM
  Sveiki visi, kas zadate lankyti anglu kursus ar tik svarstote tai daryti. Lankiau pas si mokytoja keleta menesiu kursus ir esu labai patenkinta.
  Rekomenduoju, sakau tai nuosirdziai, man labai patiko ir patobulinau zenkliai savo kalbos igudzius.

Sekmes visiems 😉

Evelina
9/27/2012 1:29:41 PM
Rekomenduoju si mokytoja ir jo pamokas, pameginau ir nepasigailejau. Patiko mokymo stilius. Sukuria gera atmosfera pamoku metu, taip pat visada gausi geru patarimu kaip savarankiskai gali tobuleti.
Tatjana
10/9/2012 2:17:32 PM
Man taip pat labai patiko. Išmokau daug dalykų. Mokytojas visada pasiūlo arbatytės 🙂 Vadovėlių pirkti nereikia. Įdomios ir linksmos pamokos. Ko dar reikia? 🙂 Jei bus proga tai būtinai vėl lankysiu 🙂
Jelena
11/11/2012 11:58:47 PM
Lankiau anglų kalbos kursus pas Simoną 7 mėnesius ir galiu pasakyti kad, jo dėstymo metodiką tikrai veikia. Atėjau į grupę norėdama pagerinti savo gebėjimus suprasti anglų šnekamąją kalbą, nes perskaityti tekstą ir suprasti gyvą pokalbį yra ne tas pats. Nesakysiu, kad kruopščiai atlikdavau namų užduotis ar man visada puikiai sekėsi, kartais galėdavau per pamoką ištarti vos porą sakinių, bet REZULTATAI MANE TIKRAI NUSTEBINO.Svarbu nesustoti puskely nes pastebimi rezultatai ateina neiškarto, mano atvėju kas 2-3 mėnesius. Pamokose vyrauja tolerantiška ir labai draugiška atmosfera.

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šitą kursą ir dabar galiu klausytis žinias per radio stotį BBC NEWS, žiūrėti TV laidas ir filmus anglų kalba ir SUPRASTI apie ką kalbama. :)AČIŪ SIMONUI!

Sutinku su kitų dalyvių komentarais ir VISIEMS REKOMENDUOJU!
Marius
1/13/2013 11:14:29 PM
Pora mėnesių lankiausi. Man patinka mokytojo stilius, nedidelės grupės, naudingai pritaikoma BBC žinių klausymas. Be abejo, norint dar didesnio efektyvumo reikia nepamiršti atlikti namų darbus, klausytis Simono rekomendacijų dėl savarankiško mokymosi ir jas pritaikyti. Asmeniškai manau, kad pamokos turėtų sudaryti tik trečdalį anglų kalbos mokymuisi skiriamo laiko, likusi dalis- savarankiškas darbas su žodynu, gramatika, klausymu ir kalbėjimu. Aš lankiausi 3 kartus per savaitę.
Irma
1/14/2013 8:52:14 AM
Lankiau kursus apie 7 mėn.Visiems rekomenduoju Simono vedamus mokymus, nes:
-mažos grupės,
-mokymo metu visada vyrauja draugiška atmosfera,
-mokytojas puikiai bendrauja,
-bendraujama tik anglų k.;
-nuosekliai aptariamos visos gyvenimiškos temos,
-puikiai parinktas mokymo stilius.
Taigi, labai džiaugiuosi, kad pasirinkau Simono vedamus mokymus. Eikite, mokykitės, nepasigailėsite tikrai!!!
Roma
5/14/2013 10:24:49 PM
Dziaugiuosi, kad pasirinkau kursus pas Simona, nes tai labai geranoriskas, mielas ir tolerantiskas mokytojas. Patiko tai, kad kursu metu kalbama, aiskinami nezinomi zodziai tik anglu kalba. Pamoku metu klausomos naujausios zinios angliskai ugde ne tik kalbos mokymasi, bet ir suzinojome aktualiausius dienos ivykius.
Simono paraginimas klausyti BBC ziniu radijo tapo mano kasdieniniu iprociu net ir pabaigus kursus. Nuosirdziai visiems rekomenduoju pamokas pas Simona!
Jolita
5/29/2013 5:24:44 PM
Šiuos kursus susiradau visiškai atsitiktinai internete, ir lankiau juos 9 mėn. Atėjau įsitikinusi, kad esu neimli kalboms, nes savo pirmosios vokiečių k. taip dorai ir neišmokau. Simono dėka supratau, kad į kalbą reikia panirti visa galva: jos klausytis (pvz., per filmus ar BBC News), skaityti (pvz., Wikipedia apie šalis), daryti pratimus (taip mėlynoji English Grammar atsirado ant miegamojo stalelio) – ir visa tai gali būti malonu. Paskaitose Simonui pavykdavo sukurti demokratišką ir laisvą atmosferą, jis nebijodavo parodyti, jei kartais pats dėl ko nors abejodavo. Jis tarsi pats mokėsi kartu su mumis, ėjo šalia, čia padrąsindamas, čia paskatindamas, parodydamas, kad galime būti geresni, pranokti save. Žavėjo dėstytojo erudicija, tolerancija, inteligentiškumas. Tie mėnesiai su anglų k. prabėgo su nuostaba, kiek daug gali atverti viena kalba – mes tarsi keliavome po pasaulį. Esu labai dėkinga Simonui už šią kelionę. Rekomenduoju ir Jums!
Olga
9/2/2013 9:56:54 AM
Lankiau šiuos kursus 6 mėn. Kursai labai patiko, jauki atmosfera, mažos grupės, pamokos įdomios ir informatyvios. Pamokos metu suteikiama galimybė kalbėti įvairiomis temomis kiekvienam, todėl geri rezultatai pasijaučia pakankamai greit. Simonai ačiū Jums už pamokas ir sėkmės darbuose!
Kristina
10/7/2013 8:04:20 PM
Noreciau labai padekoti Simonui uz destyma, uz jo profesionaluma.
Paskaitos labai patiko, buvo labai turininga ir naudinga. Su kiekviena paskaita sparciai pasipildo ziniu bagazas.
Destymo metodas yra puikus, pritariu, kad kalba tobuleja greitai.
Simonas yra tikras savo srities specialistas, kuri verta rekomenduoti!
Aciu!!
Ieva
11/11/2013 6:34:55 PM
Esu labai dėkinga mokytojui Simonui. Labai patiko ir mokymo metodas, ir pats mokymosi principas. Kalba labai patobulėjo, nors lankiau vos kelis mėnesius – labai džiaugiuosi. Tikrai geras specialistas, sėkmės Jums darbe ir ačiū labai!
Virginija
1/22/2014 11:59:21 AM
Rekomenduoju sias pamokeles, kurios buvo ne tik idomios, bet ir turiningos. Ju metu sparciai lavinami bendravimo igudziai. Patiko dirbti nedidelese grupese. Dekoju uz puikiai praleista laika 🙂
Daiva
5/12/2014 10:38:05 PM
Tai buvo kursai, kuriuose as galu gale pradejau kalbeti. Aciu Simonui uz tai!
Modesta
6/10/2014 8:54:13 PM
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šiuos kursus. Dėstytojas padėjo įveikti baimę kalbėti angliškai. Ačiū jam už kantrybę, nuoseklumą ir išsamų dėstymą.
Jolanta
6/20/2014 11:36:59 AM
Kursai yra įdomūs ir naudingi visapusiškam tobulėjimui, nes tobulinami anglų kalbos įgūdžiai ir vyksta diskusijos įvairiomis temomis: apie muziką, keliones ir pan.
Reda
9/19/2014 9:35:58 PM
Sutikti zmogu,kuris taip myli destoma dalyka yra tikra laime.Bendravimas su mokytoju subrandino nora atsistoti ant slenkscio,kuri perzengus atsiveria begalybe…kurybai,groziui,o kalbos pazinimas tampa Keliu.Dekui uz suteiktus sparnus…”Welfare of the people born in the human heart.”
Simona
4/1/2015 10:28:03 AM
Šie kursai tikra pagalba norintiems įveikti kalbėjimo barjerą bei lavinti išmoktus teorinius įgūdžius, taip pat norint „palaikyti formą“ . Jie tikrai naudingi, įdomūs ir prakalbinantys 🙂 Dėkoju Simonui už pagalbą ruošiantis TOEFL egzaminui!
Ramūnas
4/10/2015 4:27:12 PM
Dėkoju Simonui už pamokas. Jaučiuosi daug tvirčiau kalboje, pradėjau suprasti ir su malonumu klausytis BBC radijo. Ketinu, esant galimybei, pamokas pakartoti, juk tobulėjimui ribų nėra.
Jurgita
6/9/2015 3:02:23 PM
Pamokos tikrai labai idomios ir naudingos. Itin draugiškas ir nuoširdus dėstytojas padeda ir išklauso kiekvieną. Pamokų metu kalbama tik angliškai, tai padeda greičiau mokytis. Rekomenduoju
Gintaras
3/3/2016 12:54:52 PM
Rekomenduoju. Paprastas ir nenuobodus bendravimas nedidelėje grupelėje greitai tobulina kalbos įgūdžius. Patogus laikas, mokslas nepersunktas teorija, labiau orientuotas į kalbėjimą.
Rasa
5/15/2016 3:15:59 PM
Isbandziau sias pamokas ir galiu jas rekomenduoti visiems, nes cia kiekvienas ras tai, ko iesko. Kas nori laisvesnio kalbejimo, tas tikrai ta gaus, kas nauju zodziu – kiekviena pamoka ju atsiranda, kas taisykliu taikymo praktikoje – taip pat. Mazos grupes, demesys kiekvienam, silta atmosfera, puikus laiko praleidimas!
Dziaugiuosi sutikusi idomiu zmoniu, kantru mokytoja ir mielai esant progai grysiu!
Agnė
7/1/2016 6:14:49 PM
Esu bandžiusi kelias anglų kalbos mokyklas, tad drąsiai rekomenduoju šias pamokėles.
Pagrindinis privalumas – paskaitos anglų kalba, kas skatina greitesnį progresą ir tobulėjimą.
Vitalija
6/13/2017 10:45:19 AM
Įvairiapusiškas ir nenuobodus anglų kalbos mokymasis
Jeigu klaustumėte, ar rekomenduočiau šiuos kursus, atsakau – tikrai taip. Esu lankiusi nemažai anglų kalbos kursų, todėl galiu palyginti. Čia gauni galimybę daug diskutuoti aktualiausiomis temomis (klausomės BBC įrašų), kalbėtis apie literatūrą (skaitome pasirinktą knygą), tiesiog pasakoti apie savo kasdienius įvykius ir kt.
Šilta, nedogmatiška atmosfera, lankstus požiūris į paskaitų lankymą (jei praleidai dėl ligos – tos paskaitos “nedingsta”).
Mano teorinės anglų kalbos žinios ir klausymo įgūdžiai po šių kursų akivaizdžiai pagerėjo. Dėkui, Simonai.
Asta
2/20/2018 8:37:24 AM
Dėstymas šiuolaikiškas. Tobulėja visos kalbos sritys. Greita pažanga. Įdomu. Šias pamokas rinktis verta.
Ingrida
2/19/2019 8:09:16 AM
Mokydamasi „Anglų pamokėlėse” įgavau drąsos kalbėti angliškai, praturtinau žodyną naujais žodžiais. Mokytis buvo labai smagu ir įdomu, nes neformali aplinka leidžia atsipalaiduoti ir nebijoti suklysti. Pamokos yra įdomios, kadangi pokalbio temos yra ne tik buitiškos, bet ir gausios faktų ir įvykių, keliančios susidomėjimą istorinėmis asmenybėmis ir t.t. Be to, dėstytojas parenka puikius tekstus klausymui. Asmeniškai man labai pagelbėjo klausymo tekstai apie kokį nors anglų kalbos žodį, kurio reikšmė išaiškinama įvairiais pavyzdžiais, trumpomis istorijomis. Ir tai nuostabu, nes tuos žodžius išmoksti ilgam be jokio „kalimo” ar bandymo įsiminti. Tie žodžiai iškart asocijuojasi su girdėta istorija ir juos gali ne tik iškart prisiminti, bet jau ir vartoti su įsimintais pavyzdžiais. Tai reiškia, kad galvoje tas žodis jau „gimsta” su sakiniu.
Besimokantieji dalinasi informacija apie perskaitytas knygas, peržiūrėtus filmus ar vykstančias parodas. Taigi po paskaitos, gali netikėtai gauti planą laisvalaikiui 🙂
Gramatikos užduotys man (neįtikėtina), bet LABAI patiko. Nes pirmą kartą gyvenime(!)pradėjau suprasti anglų kalbos laikus. Sužinojau tam tikrų gramatinių niuansų. Be to, viskas aiškinama tol, kol VISIEMS grupės nariams tampa tikrai aišku. Nuoširdžiai rekomenduoju.